kubilay-aktas-gizli-telkinle-kuran-terapisi

GİZLİ TELKİNLE KUR'AN TERAPİSİ

Bilinçaltı nedir, bilinci nasıl etkiler? Gizli telkin (subliminal) teknikleri nelerdir, nasıl karşımıza çıkar? Kur’an, Cevşenve Celcelutiye’nin bilinçaltını inşa etmekteki fonksiyonları nelerdir? Gizli telkinle beyin ve kalbin onarımı mümkün mü? Sembol ve kelimeler bilinçaltına nasıl etki eder? Yazar Kubilay Aktaş, manevî ilimlerdeki yirmi yıllık deneyimini bu kitapta istifadenize sunuyor.    

kubilay-aktas-simya

SİMYA

   Yüce yaratıcımız, Hz. İnsan potansiyelinde yarattığı insana ne gibi yetenekler verdi? Büyük değişimlerin başlangıcı olduğu kabul edilen 2012 yılına ve sonrasına, dünyanın ve yaşamın yeniden yapılanacağı geleceğe kendimizi nasıl hazırlamalıyız?             Bunlara benzer bir çok sorunun cevabı ve Hz. İnsan bilincine olan yolculuğun kritik noktaları Simya: Kur’an’da Şifa Sırları’nda…   

kubilay-aktas-nefesini-bilen-rabbini-bilir

NEFESİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR

Allah günde, yirmi dört bin defa nefes aracılığıyla seni ziyarete gelir, seninle alışverişte bulunur.” der Muhyiddin İbn-i Arabi. Bu kitap, her an alıp vermekte olduğumuz nefeste saklı olan ruh hakikatinin farkına varmak ve bunu bizzat şahsımızda deneyimleyip inşâ etmek niyetiyle kaleme alınmıştır. 

kubilay-aktas-celcelutiye

CELCELUTİYE

“Ben ilmin şehriyim. Ali o şehrin kapısıdır.” Milyarlarca insan geçti Allah Resulü’nün (s.a.v) sözünü ettiği bu kapının önünden…  Kapının ardındaki sırrı merak edenlerden biri de sensin. Tokmağına sen dokunuyorsun yalnızca. Kıymetini bir tek sen bildin, değil mi? Sen bir yolcusun. Ebediyete namzet kutsal bir misafirsin. Hoş geldin! Lütfen dur, kendini kutla! İşte sana dünyada çok az insanın bildiği kudsî gizler hazinesi:  Celcelutiye…

kubilay-aktas-hayalin-mucizesi

HAYALİN MUCİZESİ

Beyninizle, “Matrix” filmindeki bükülen kaşığın rûhî veçhesini nasıl yakalayabileceğinizi keşfe; simyânın merkezine… Ne var ki, beyin kapasitenizi artırmak üzerine yazılan kitaplardan biri de değil bu! Belki sizi “Beyin”in beyniyle, o muşteşem uzay gemisinin sürpriz pilotuyla tanıştırabilecek; sizi O’na takdîm edebilecek, ilginç bir yol haritası sâdece..

kubilay-aktas-kurelerin-muzigi

KÜRELERİN MÜZİĞİ

Astroloji, tespit ve teşhis yapar; tedavi etmez. Tedavi ve telkin; ancak marifetullah ve marifetullaha götüren ibadetle, yani ilim ve dua ile yapılabilir. Kubilay Aktaş’ın sezgisel kaleminden dökülen ve astroloji ilmini tasavvufi bir paradigmadan anlatan bu sıradışı çalışma; asli rotamıza yaptığımız doğal seyrimizde yanımıza alsak hiç de fena olmayacak somut bir kılavuz aslında!

kubilay-aktas-kendini-bilme-bilinci

KENDİNİ BİLME BİLİNCİ

Tüm insanlığın ihtiyaç duyduğu en önemli şey, kendi içine doğru bir yolculuğa çıkmasıdır. Kendi içinde çözdüğü her bir mesele dışarıda da çözülmüş olacaktır. Dünya’nın şu an içinde bulunduğu durum, kendi iç yolculuğuna çıkamamış sakinlerinin oluştur duğu durumdur.  Yazar Kubilay Aktaş Kendini Bilme Bilinci isimli bu eserinde kendimizi yüce olana teslim etmenin işaret taşlarını gösteriyor.